kristel-smets.png

Kristel Smets

Aspirant-supervisor 
Klinisch psycholoog /
trauma- en psychotherapeut 

013 46 06 81 
kristel@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

an-verjans.png

An Verjans

Klinisch psycholoog /

integratief psychotherapeut (i.o.)

 

0488 259 214

an@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

inez-govaerts.png

Inez Govaerts

Klinisch psycholoog /

cliëntgericht psychotherapeut (i.o.)

013 46 06 83

inez@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

rachel-mercurio.png

Rachel Mercurio

Klinisch psycholoog /

integratief psychotherapeut (i.o.)

013 46 06 85
rachel@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

jessica-thys.png
pascale-baptist.png

Jessica Thys

Pascale Baptist

Klinisch psycholoog /

loopbaanbegeleider (VDAB)

erkend stress en burn-out coach

 

 

 

0493 485 485

 jessica@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

Klinisch psycholoog /
specialisatie in koppelgesprekken / 
oplossingsgerichte psychotherapie (i.o) 

013 46 06 84

pascale@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

athena-beckers.png

dr. Athena Beckers

Psychiater
(enkel na doorverwijzing arts)

013 46 06 88

> lees meer

daan-vandermeeren..png

Daan Vandermeeren

Klinisch psycholoog 
 

0471 64 58 98

daan@praktijk-ubuntu.be

> lees meer

hannewillems.png

Hanne Willems

Klinisch psycholoog 
 

0493 58 98 48

hanne@praktijk-ubuntu.be

> lees meer